• KURUMSAL

INFOKS Kablo 2006 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacımız Telekomünikasyon ve Haberleşme alanında gelişmekte olan ülkemiz ve dünya ülkelerinin fiber optik kablo altyapısına hizmet etmektir.

INFOKS Kablo , Fiber Optik Tight kablolarda Türkiye'nin ilk kurulan ve lider üretim tesislerinden biridir.

Ürün grubumuz özellikle; direk sonlandırma, dağıtım ve bina içi fiber optik kablo altyapısına uygun FTTA (Baz istasyonları ve Antenler), FTTH (Evlere kadar Fiber uygulamaları), Veri Merkezleri, Breakout, Çoklama ve Dağıtım, Patch, ve Endüstriyel uygulamalarda kullanılan fiber optik kablolardır.

En önemli gücümüz, çok çeşitli teknik özellik ve standartlara uygun, müşterilerimizin farklı, özgün ihtiyaç ve taleplerine yönelik özel kablolar tasarlayıp üretebilmemizdir.

ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarına sahip bir firma olarak, Kalite INFOKS Kablo için en önemli öncelik olduğundan, firmamız her zaman en iyi tedarikçiler tarafından üretilen en yüksek kalitedeki hammaddeleri tercih eder. Üretim ve test aşamalarında uluslararası standartları karşılamak güçlü şekilde bağlanmış olduğumuz bir şirket politikasıdır.

Fiber Optik Sanayiinde 20 yılın üzerinde tecrübesi olan personelimiz markamızın kalite ve itibarının işareti olan bir ürün gamının inşasına adanmıştır.

Bunun bir sonucu olarak INFOKS Kablo , müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran kabloları tasarlamak ve üretmek gayesini taşımaktadır; bunu yaparken de her vatandaşın yaşadığı ve çalıştığı her yerden hızlı, güvenilir ve kaliteli bir iletişim ağına erişebildiği bir topluma katkıda bulunmak için çalışmaktadır.

Sürekli öğrenme ve gelişimin önemini kavrayarak bu felsefeyi esas almış olan INFOKS Kablo, geçmişin bilgelik ve tecrübesini günümüz bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek, kaynağı olmasa da Işığın iletilmesini sağlayan Yansımasıdır…


  • Adres :

  • Çerkeşli OSB mah İmes 19.cad No:16 41455 Dilovası/Kocaeli/TÜRKİYE

Copyright ©2023. Infoks Kablo San. Tic. Ltd. Şti. - Tüm Hakkları Saklıdır